Do kąpieli

Kawior do kąpieli jest coraz bardziej popularnym kosmetykiem do pielęgnacji ciała. Kawior do kąpieli to kosmetyk, który przypomina tradycyjny kawior jedynie z wyglądu. W rzeczywistości kawior do kąpieli to sypkie, mydlane kuleczki, które należy wsypać pod strumień wody, aby roztaczały miły zapach.

Kuleczki mydlane

W wodzie kuleczki mydlane rozpuszczają się, uwalniając minerały i olejki, które podczas kąpieli pielęgnują skórę. Kosmetyk, jakim jest kawior do kąpieli, regeneruje oraz rewitalizuje skórę, a poza tym działa jak afrodyzjak. Kawior do kąpieli poprawia bowiem samopoczucie i wzmaga produkcję endorfin, znanych jako hormony szczęścia.

Cena

Kawior do kąpieli kosztuje około 20 zł i jest oferowany w pojemnikach 250 ml. Drogerie internetowe oraz perfumerie oferują kawior do kąpieli w różnych zapachach. Największym zainteresowaniem cieszy się kawior do kąpieli o zapachu pomarańczowo – czekoladowym.

Inne zastosowanie kawioru

Kawior, który jest uważany za jeden z najbardziej luksusowych specjałów kulinarnych jest natomiast wykorzystywany w przemyśle kosmetycznym przede wszystkim do produkcji kremów do twarzy i maseczek wykorzystywanych podczas zabiegów odmładzających i regenerujących skórę w salonach kosmetycznych.